Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /usr/home/fokusgroup/domains/socialcreative.pl/public_html/wp-content/plugins/ziomm_helper_plugin/includes/vendors/custom-fonts/custom-fonts.php on line 93 Social Creative - Agencja Social Media Katowice

agencja Social media katowice

co i jak?

Tworzenie właściwej komunikacji Państwa firmy w social media jest niezwykle istotne z punktu widzenia kreowania pozytywnego wizerunku marki oraz budowania relacji z klientami. Od jakości i poziomu komunikacje często zależy sukces lub jego brak na danym rynku. Nasze działania koncentrujemy na wszelkich platformach komunikacyjnych takich jak Facebook, Lindekin, Twitter, Istagram jak również YouTube w celu stworzenia zaangażowanej społeczności i najlepszej komunikacji

Plan komunikacji

prowadzenie profili

projekty graficzne

bieżąca moderacja

wzmacnianie zaangażowania

nowi subskrybenci

Co zyskujesz?

01

Spójny przekaz

Stworzenie jednolitej siatki komunikacji na różnych platformach social media przyczyni się do stworzenia poprawnego wizerunku marki w sieci. Dzięki idealnie wybranemu, odpowiedniemu contentowi bieżący kontakt z Państwa klientami będzie łatwiejszy. Doskonale wiemy, że budowanie wizerunku marki w social media to długofalowy i skomplikowany proces, a jego najważniejszym elementem jest bez wątpienia komunikacja. Naszym zadaniem jest stworzenie jednolitego graficznie i wizualnie wizerunku, choć zróżnicowanego pod względem odbiorców treści. Dzięki temu odbiór Państwa marki będzie łatwiejszy.

02

Atrakcyjne profile

Dziś obecność firmy w social media to absolutna konieczność. Perfekcyjnie stworzony profil to wizytówka Państwa firmy w internecie i jej rozpoznawalność. Jego zadaniem jest przyciągnięcie uwagi nowych klientów oraz utrzymanie relacji z obecnymi klientami. Dzięki temu Państwa firma stale się rozwija w sieci i staje się marką samą w sobie. Zapewniamy stworzenie profesjonalnego profilu Państwa firmy w mediach społecznościowych i dbamy o to, aby zapewniały odpowiednią komunikacje między wizerunkiem kreowanym w mediach i filozofią Państwa firmy. Przygotowane przez nas różnorodne formaty postów, indywidualizowane grafiki i projekty tworzą odpowiedni wizerunek Państwa firmy i tworzą więź z klientami.

03

Cykliczne publikacje

Regularnie zamieszczane posty na profilu Państwa firmy tworzą obraz zaangażowania i chęci kontaktu z klientami. Każdy konsument ceni profil marki, która chce być w stałym kontakcie i na bieżąco informuje o swoich osiągnieciach. Tworzenie sieci kontaktów z Państwa klientami pozwala na nawiązanie i utrzymanie relacji z nimi. Dzięki temu tworzymy wizerunek Państwa firmy w internecie oraz budujemy jej pozytywny odbiór przez użytkowników.

04

Szybkie rozwiązywanie problemów

Czasem zdarzają się nieprzewidziane sytuacje, które mogą mieć negatywny wpływ na Państwa firmę i nie da się ich uniknąć. Można jednak skutecznie im zapobiegać i szybko reagować na kryzys. Podejmowane przez nas analizy rynku oraz szacowanie ryzyka pozwalają nam zapobiegać większości z nich. Tworzymy i moderujemy profile Państwa firmy w mediach społecznościowych, stale analizując ruch w sieci. Z tych względów jesteśmy w stanie błyskawicznie zareagować na problem i w miarę możliwości zapobiec jego powstaniu. Wspólnie z Państwem przygotowujemy plan awaryjnego działania na wypadek kryzysu. Dzięki temu jesteśmy przygotowani do stawiania czoła nawet największym z nich.

03

Profesjonalna grafika

Wiele firm tworzy wizerunek marki w internecie poprzez atrakcyjne logo, kolorystykę i odpowiednio dobraną grafikę. Dzięki temu kreowany jest unikalny i niepowtarzalny obraz Państwa marki w internecie. To on staje się Państwa znakiem rozpoznawczym wśród pozostałych podmiotów obecnych w danej branży. Zapewniamy Państwu doskonałą oprawę graficzną, tworzoną przez naszych profesjonalistów Social Creative. Profile w mediach społecznościowych mają przyciągać uwagę najwyższym poziomem estetyki oraz oryginalnością. Wszystko to uwzględniamy tworząc dla Państwa profesjonalną oprawę graficzną marki.

04

Atrakcyjne płatne kampanie

Reklama jest bardzo istotną rzeczą w social media. Dzięki nim możecie Państwo szybciej dotrzeć z konkretnym produktem do klientów. Zgodnie z zaakceptowanym przez Państwa planem działania tworzymy i publikujemy reklamy na portalach Facebook, Linkedin, Instagram, YouTube, wykorzystując dostępne dla danego kanału formy komunikacji. Płatne reklamy tworzone są przez naszych specjalistów pod kątem konkretnej grupy docelowej, biorąc pod uwagę wiek, płeć i zainteresowania. Dzięki temu powstają konkretnie dedykowane kampanie, które skupiają się na odpowiedniej grupie odbiorców.

03

Wielowymiarowość

Wykorzystujemy wszelkie dostępne, nowoczesne narzędzia, których celem jest stworzenie dla Państwa marki poprawnego i przyjaznego wizerunku w social media. Zaplanujemy dla Państwa atrakcyjne relacje na żywo, zachęcające użytkowników do poznania Państwa marki oraz zaangażowania w projekty i konkursy organizowane na Państwa profilu. Nasze działania opieramy na zaangażowaniu wielu narzędzi do tworzenia pozytywnego wizerunku Państwa firmy. Naszą pasją jest inspirowanie użytkowników portali społecznościowych do działania na rzecz Państwa marki.

Masz pytania?
Napisz 👋